Yağlı Cilt Tipine Sahip Kişiler, Cildine Nasıl Bakmalıdır?
Görünümü parlak ve yağlı, gözenekler yoğun ve içleri doludur. Güçlü bir yapısı vardır. İleriki yaşlarda kırışıklık az görülür fakat sarkma tehlikesiyle karşılaşılacaktır. Hassas değildir. Yağ bezleri fazla çalıştığından, akne oluşumu gerçekleşebilir. Yağlı cilt yapısına sahip kişiler günlük, haftalık ve aylık dönemlerde aşağıdaki bakımları yapmalıdır;

I- GÜNLÜK BAKIM: Cilt, jel tarzı ürünlerle temizlendikten sonra, alkollü bir tonikle silinir, daha sonra koruma uygulanır. Korumada su bazlı nemlendiriciler kullanılmalıdır.
II- HAFTALIK BAKIM: Cilde, peeling uygulaması yapılmalıdır. (Sivilce yoğun ise peeling bastırmadan uygulanmalı, gerekirse 15 günde bir yapılmalıdır)
III- AYLIK BAKIM: Cilde, kurutucu ampuller uygulanmalıdır.
Profesyonel Çözümler
Alanında profesyonel olduğumuz hizmetler ve değerlerimiz...

Ekip Çalışması

Hizmet sunumlarımızda, başarılı ve kusursuz sonuçlar çıkarmak amacıyla, profesyonel ekibimizle çok çalışmakta ve yeni çıkan tekniklerle kendimizi güncellemekteyiz.

Hizmet Sonrası

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini gerçekleştirmek ve sağlıklı, kusursuz sonuçlar ortaya çıkarmak amacıyla, gerekli tüm destek ve bilgilendirmeyi anlık olarak veriyor, sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz...

Müşteri Desteği

Siz değerli müşterilerimize, konumuzla ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinize, deneyimli ekibimizle, bir çok iletişim kanalı aracılığıyla, 24 saat destek veriyoruz.