Olgun Cilt Tipine Sahip Kişiler, Cildine Nasıl Bakmalıdır?
Hücrelerin yaşam ritminin yavaşlaması sonucu, genç görünümünü kaybetmiş cilt türüdür. Yağ salgısı ve nem faktörü azaldığı için. Derinin yapısında incelme görülür. Bağ dokusu gevşer, elastinler bozulur ve kırılır. Olgun cilt yapısına sahip kişiler günlük, haftalık ve aylık dönemlerde aşağıdaki bakımları yapmalıdır;

I- GÜNLÜK BAKIM: Cilt, süt ya da krem tarzı ürünlerle temizlendikten sonra, alkolsüz bir tonikle silinir, daha sonra koruma uygulanır. Korumada yağ bazlı nemlendiriciler kullanılmalıdır. (Besleyici, hücre yenileyici gece kremleri ihmal edilmemelidir)
II- HAFTALIK BAKIM: Cilde, krem peeling uygulanmalıdır
III- AYLIK BAKIM: Cilde yenileme kürleri, yağ ve nem depo edici maskeler uygulanmalıdır.
Profesyonel Çözümler
Alanında profesyonel olduğumuz hizmetler ve değerlerimiz...

Ekip Çalışması

Hizmet sunumlarımızda, başarılı ve kusursuz sonuçlar çıkarmak amacıyla, profesyonel ekibimizle çok çalışmakta ve yeni çıkan tekniklerle kendimizi güncellemekteyiz.

Hizmet Sonrası

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini gerçekleştirmek ve sağlıklı, kusursuz sonuçlar ortaya çıkarmak amacıyla, gerekli tüm destek ve bilgilendirmeyi anlık olarak veriyor, sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz...

Müşteri Desteği

Siz değerli müşterilerimize, konumuzla ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinize, deneyimli ekibimizle, bir çok iletişim kanalı aracılığıyla, 24 saat destek veriyoruz.