Lazer Epilasyon Ağrılı Bir İşlem Midir?
Günümüzde hiçbir epilasyon yöntemi ağrısız değildir. Kişiden kişiye değişen ağrı eşiğine bağlı olarak, lazer epilasyon uygulaması sırasında da ağrı duyulabilir. Bazı kişilerde bu ağrı, epilasyon uygulamasını sürdüremeyecek kadar şiddetli olabilir.
Genellikle duyulan ağrı hissi, cilde lastik çarpması şeklindedir. En fazla ağrı duyulan bölge, bikini bölgesidir. Ayrıca, erkeklerde ve koyu kalın kıllara sahip kadınlarda, ağrı şiddeti daha fazla olabilir. Ağrı hissini azaltmak için anestezik kremler kullanılır.
Profesyonel Çözümler
Alanında profesyonel olduğumuz hizmetler ve değerlerimiz...

Ekip Çalışması

Hizmet sunumlarımızda, başarılı ve kusursuz sonuçlar çıkarmak amacıyla, profesyonel ekibimizle çok çalışmakta ve yeni çıkan tekniklerle kendimizi güncellemekteyiz.

Hizmet Sonrası

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini gerçekleştirmek ve sağlıklı, kusursuz sonuçlar ortaya çıkarmak amacıyla, gerekli tüm destek ve bilgilendirmeyi anlık olarak veriyor, sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz...

Müşteri Desteği

Siz değerli müşterilerimize, konumuzla ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinize, deneyimli ekibimizle, bir çok iletişim kanalı aracılığıyla, 24 saat destek veriyoruz.