Kavitasyon Uygulamasında Nelere Dikkat Edilmelidir?
Kavitasyon uygulamasından 1 saat önce ve 1 saat sonra, en az 2,5 lt su içilmelidir. Eritilmiş olan yağların vücuttan atılması için bu çok önemlidir. Kavitasyon uygulaması ardından, 30 dakika lenf drenaj masajı (pressoterapi) yapılmalıdır.
Kavitasyon uygulama sürecinde, vücutta fazla miktarda enerji açığa çıkacağından, beklenen sonuçlara ulaşabilmek için diyet uygulanmalı, yaşa ve bedene göre beslenme tercih edilmeli ve bol su içilmelidir. Ayrıca, uygulama sonrasında yürüyüş yapmak, beklenen sonuçların daha hızlı ortaya çıkmasına katkı sağlamaktadır.
Profesyonel Çözümler
Alanında profesyonel olduğumuz hizmetler ve değerlerimiz...

Ekip Çalışması

Hizmet sunumlarımızda, başarılı ve kusursuz sonuçlar çıkarmak amacıyla, profesyonel ekibimizle çok çalışmakta ve yeni çıkan tekniklerle kendimizi güncellemekteyiz.

Hizmet Sonrası

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini gerçekleştirmek ve sağlıklı, kusursuz sonuçlar ortaya çıkarmak amacıyla, gerekli tüm destek ve bilgilendirmeyi anlık olarak veriyor, sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz...

Müşteri Desteği

Siz değerli müşterilerimize, konumuzla ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinize, deneyimli ekibimizle, bir çok iletişim kanalı aracılığıyla, 24 saat destek veriyoruz.